czwartek, 29 lipca 2010

remont i robótki


z przyzwyczajenia zaglądam na obce blogi zapominając że mam swoj !
Dawno nie pisałam bo zachciało mi się remontu niby tylko przedpokuj a rozwineło sie na kuchnie i dwa pokoje czyli generalny ściany podłoga .. w dzień kuje sciany w nocy robie misie !! już hurtowo najpierw głowy potem reszta nawet sie podobają !! ciesze sie bardzo gdysz jeszcze niedawno myslałam że nie uda mi się zrobic i kociaszki ..

wtorek, 20 lipca 2010

kolejne miniaturki...


dzis powstały nowe miniaturowe kolczyki mają 2 cm trudno zrobic dobre zdjęcie !

poniedziałek, 19 lipca 2010

pracowita niedziela

kożystając z pogody wreszcie chłodniej i tego że mąż w niedziele gotuje ,mogłam się oddac robótkom oprócz wylewania aniołkow z gipsu na zamówienie uszylam różane serducha i panienke ,pokręciłam kolczyki z koralikow ale najwiekszą frajde sprawiło mi szydełkowanie nowe kolczyki w tym malutkie misie 3 cm wzór podpatrzony u Wiki

sobota, 17 lipca 2010


Najtrudniejsz pierwszy krok . Spedziłam przed komputerem cały dzień, ale bylo warto udało się !! samodzielnie założyłam bloga !! Ja która komórki odebrac nie umie !! Dobrze że syn informatyk to czasem pomoze . Założyłam bloga żeby jak inni pocghwalić się tym co robie ,a robie różne rzeczy szydełkuje ,szyje ,haftuje , wypalm w drewnie ,wyrzynam ,a ostatnio absorbuje mnie biżuteria szydełkowa . Pomalutku poukładam wszystko ale dzisiaj padam !!!