sobota, 26 lutego 2011

dzisiaj skromnie robiłam biżuterie i wpadłam na pomysł zrobienia stojaka z butelki ale musze go jeszcze dopracowac


sobota, 19 lutego 2011

ciąg dalszy ,teraz uszaki się panoszą ten duży ma prawie 60 cm !!a dzisiaj na maszynie siedzą kury !!

czwartek, 17 lutego 2011

znów miałam przerwe w pisaniu ale wpadłam w szycie po uszy powstało mase różnych maskotek min koty gaski ptaszki króliki i długouche zajace z pisankami które za nic nie chciały dzisiaj pozowac część prac trafiła już do galeri i nawet nie zdążyłam ich sfotografować ale są inne !! ciekawa jestem czy komuś się spodobają ?
niedziela, 6 lutego 2011

Wróciła mi chęć do pracy mimo przygnębiającej pogody od trzech dni prawie nie schodze z maszyny a jak już to po to by zrobic coś na szydełku !!powstało kilka przydatnych rzeczy takich jak etui na komórke na husteczki higieniczne ale najciekawszy jest organizer na szydełka druty itp wreszcie wszystko na swoim miejscu !! prezentowane przedmioty wkrótce do nabycia w sklepie i na allegro miłego oglądania wracam do maszyny bo na tapecie mam króliki !!! a w między czsie malują się anioły i robi się biżuteria ,energia mnie rozpiera !

wtorek, 1 lutego 2011

Chwilowy przypływ energi i powstały takie min tildowe serduszka !

od trzech tygodni choruje na zmiane z synem dzisiaj już oboje mamy antybiotyk oby do wiosny przez to choróbsko nie miałam siły nic robic tylko drobiazgi na wielkanoc!moje nowe anioły !